3.6 Правила нанесення маршрутів руху, колон і елементів похідного порядку

 

Маршрути руху наносять починаючи з вихідного пункту і закінчують назвою пункту на передній межі району зосередження або на рубежі переходу в атаку. Умовні знаки підрозділів, що знаходяться на марші, слід наносити з південного або східного боку на віддаленні 2-3 мм від шляху (рис. 3.13).

Назви елементів похідного порядку пишуть над колоною, а склад її – під нею (рис. 3.14).

 

Колони артилерійських, мінометних, зенітних підрозділів і підрозділів ПТРК позначають відповідним знаком для будь-якої колони (лінією) з необхідною кількістю поперечних рисок і з необхідними написами (рис. 3.15).

 

При нанесенні на карту пункту (рубежу) регулювання достатньо зазначити зверху або знизу тільки їх номер. Сам пункт (рубіж) наносять у тій частині місцевого предмета, яка звернена в бік руху, з обов’язковим пересіканням маршруту (при русі на захід – із західного, при русі на південь – з південного боку і т. ін.). Якщо на карту наносять декілька маршрутів, то номери їх позначають біля вихідного пункту (рубежу) над або під лінією маршруту. Час проходження підрозділами вихідного пункту (рубежу) та пунктів регулювання позначають у таблиці, яку розміщують поряд з умовним знаком на вільному місці карти.

Умовні знаки частини, підрозділу, корабля, літака, які рухаються, наносять, як правило, один раз на початку маршруту або в місці виявлення. Проміжне положення на маршруті (курсі) відображають колом (фактичне положення) або поперечними штрихами із зазначенням часу; при розділенні спільного маршруту (курсу) проходження від точки розділення вказують умовними знаками склад сил, засобів, що відокремилися, та їх маршрути (курси).