3.3.5 Дії взводу управління під час наступу в лісі

 

Під час організації розвідки в лісі спостереження встановлюється: за узліссями; голявинами та просіками в глибині лісу, де можливе розміщення вогневих засобів, оборонних споруд, артилерійських і мінометних батарей.

Командир взводу до переходу в наступ повинен ретельно вивчити місцевість та маршрут переміщення, визначити можливі райони КСП батареї і намітити контурні точки для топогеодезичної прив’язки.

КСП розгортається якомога ближче до бойових порядків підрозділів, що наступають. Широко застосовуються ПСП (БСП) на високих деревах і на спеціально побудованих вишках.

Організовуючи радіозв’язок, командир взводу управління повинен враховувати погашення радіохвиль лісовими масивами. Для стійкості радіозв’язку радіостанції слід розташовувати на підвищеннях, узліссях, голявинах, застосовуючи високі антени та антени направленої дії.

При організації бойових дій взводу в лісі командир взводу управління повинен передбачити:

– підготовку буксирних тросів для розтягування лісових завалів та витягування машин, що застряли;

– підготовку містків і фашин для проходження важкодолаємих ділянок на болотистій місцевості;

– підготовку засобів гасіння пожеж на маршрутах переміщення і в районах КСП (мітли, пісок, вогнегасники, брезент).

При переміщенні у ході бою навігаційна апаратура машини повинна бути постійно ввімкнена, також повинні бути постійно ввімкнені прилади радіаційної та хімічної розвідки.