4.2 Організація розвідки та зв’язку

 

Організація розвідки та зв’язку на марші в передбаченні зустрічного бою починається після отримання завдання командиром взводу управління, який з’ясовує його, оцінює обстановку та розраховує час на підготовку до маршу, доводить завдання особовому складу щодо підготовки до маршу й організує розвідку та зв’язок в батареї.

Під час організації розвідки на марші у взводі управління призначаються спостерігачі за сигналами похідної охорони (машин, що йдуть попереду), а також спостерігач за повітряним і наземним противником.

Під час організації розвідки із зав’язкою зустрічного бою ГПЗ командир взводу управління віддає розпорядження командиру обслуги КМУ (відділення управління) з розвідки колон противника, що висуваються, їх складу, напрямку та швидкості руху, з визначенням координат вогневих засобів противника перед рубежем ведення бою ГПЗ та введенням у бій головних сил передового загону (авангарду), з розвідки спостережних пунктів, артилерійських і мінометних батарей (взводів) противника.

У зустрічному бою зв’язок організовується за допомогою радіо та сигнальних засобів.

Радіозв’язок командира батареї з командиром дивізіону забезпечується по радіомережі командира дивізіону, в яку вмикається радіостанція Р-123М  КМУ.

Радіозв’язок командира батареї зі старшим офіцером батареї забезпечується по радіомережі командира батареї.

Для забезпечення радіозв’язку з командиром загальновійськового підрозділу радіостанція командира батареї вмикається в радіомережу командира загальновійськового підрозділу.