4.3 Дії взводу управління на марші

 

Перед здійсненням маршу командир взводу управління віддає бойовий наказ (додаток Л).

Під час здійснення маршу всі радіостанції працюють тільки на „Прийом” і використовуються для передавання сигналів оповіщення та управління на марші. Всі переговори по радіостанціях здійснюються з використанням документів СУВ (кодованої карти, переговорної таблиці, позивних радіостанцій та посадових осіб).

На марші командир взводу стежить за дотриманням встановленого порядку, особливо швидкості руху та дистанцій, не дозволяє машинам залишати свої місця в колоні, а особовому складу без команди залишати машини.

За сигналом оповіщення про повітряного противника взвод управління продовжує рух, готується для ведення вогню по низколетючих повітряних цілях, особовий склад переводить протигази в положення „Наготові”. Напад повітряного противника відбиває в русі вогнем з особистої зброї.

Під час нападу наземного противника взвод управління за командою командира взводу спішується та відбиває напад вогнем з особистої зброї і КМУ.

Зони зараження у ході маршу з дозволу командира батареї взвод обходить, а за неможливості обходу вони долаються на максимальних швидкостях з використанням системи життєзабезпечення КМУ, засобів індивідуального захисту особового складу.

Часткова спеціальна обробка проводиться після виходу із зони зараження, а при зараженні отруйними речовинами – негайно. Повна спеціальна обробка проводиться, як правило, в районі денного (нічного) відпочинку або після прибуття в призначений район.

При застосуванні противником запалювальної зброї командир взводу швидко виводить взвод з району пожежі вперед або в навітряний бік, зупиняє його, організовує надання першої допомоги особовому складу, гасіння осередків пожежі на машинах, після чого взвод продовжує рух.

На привалах командир взводу стежить, щоб машини зупинилися на правому узбіччі дороги на дистанціях, встановлених командиром батареї, але не ближче 10 м одна від одної, подає команду на вихід особового складу з машин та розміщує його праворуч від дороги, визначає місця черговим спостерігачам.

У районі відпочинку командир взводу розташовує взвод у вказаному місці, використовуючи захисні властивості місцевості, організовує спостереження, безпосередню охорону та самооборону, маскування та технічне обслуговування машин.