Додаток В

Розпорядження командира взводу управління

на розгортання КСП (СП)

(варіант)

Схема

Орієнтування на місцевості:

1 Короткі відомості про противника. Положення наших загальновійськових підрозділів.

2 Місце КСП (СП), маршрут і порядок висування до нього.

3 Розміщення особового складу та приладів на КСП (СП). Дирекційний кут основного напрямку стрільби та спосіб орієнтування приладів.

4 Порядок топогеодезичної прив’язки.

5 Час готовності КСП до роботи.

 

Приклад

Північ у напрямку окремого дерева на вис. „Кругла”. Ми знаходимося на західних схилах висоти „Безіменна”.

1 Противник підрозділами 1 мпб займає оборону з переднім краєм: ор.41, ор.42, зах. схили вис. „Полога” (показує на місцевості).

4 мр з тв має завдання з рубежу: дорога на вис. „Придорожна”, ор.43, атакувати і знищити противника в опорному пункті на вис. „Ярна” і оволодіти рубежем ор.44 – ор.45. У подальшому наступати в напрямку ор.46. Праворуч 2 мр знищує противника в опорному пункті на вис. „Садова” і наступає в напрямку вис. „Полога”. Ліворуч 5 мр знищує противника на вис. „Полога” і наступає в напрямку вис. „Заозерна” (показує на місцевості).

2 Місце КСП батареї - 200 м попереду нас на узліссі, ПСП - в районі кущів. Місцевість противником проглядається. На КСП слідує КМУ із застосуванням задимлення по лісовій дорозі і далі просікою. КМУ на місце КСП виводить командир відділення - старший топогеодезист. До місця ПСП висуватися по низині і далі траншеєю. Порядок висування: Я, командир відділення управління, радіотелефоніст, розвідник-спостерігач. Водій з машиною залишаються на місці.

3 Особовий склад та прилади ПСП розмістити в траншеї: далекомір зліва від бусолі. Дирекційний кут основного напрямку - 35-00. Прилади зорієнтувати за дирекційним кутом.

4 Топогеодезичну прив’язку КСП та ПСП здійснити полярним способом від контурної точки - перехрестя доріг біля окремого дерева Х = 25430, У = 01164.

5 Готовність КСП та ПСП до роботи - через 25 хвилин. Розгорнути КСП та ПСП.