Додаток Ж

Розпорядження командира взводу управління на організацію безпосередньої охорони і самооборони КСП

(варіант)

Схема

1 Склад спостережного поста. Завдання чергових спостерігачів.

2 Напрямок зосередження основної уваги.

3 Розміщення інших підрозділів поблизу КСП (СП) і порядок взаємодії з ними.

4 Порядок дій при нападі противника. Сектори обстрілу.

5 Сигнали сповіщення.

6 Порядок охорони вночі. Пропуск, відгук.

 

Приклад

1 З метою посилення безпосередньої охорони КСП і ПСП (БСП) на кожному з них мати по два чергових спостерігачі. Одного - для спостереження з фронту і лівого флангу, другого - для спостереження з тилу і правого флангу. Завданням чергових спостерігачів є своєчасне оповіщення особового складу про прорив противника в район КСП (СП). Зміна через 2 години.

2 Особливу увагу розвідників-спостерігачів зосередити в напрямку балки і ор. 45. Приховані підступи до КСП (СП) (показує на місцевості).

3 Ліворуч КСП 5 мр. Зв’язок і сповіщення з його охороною - голосом.

4 При відбитті нападу противника вогонь вести з особистої зброї і КМУ. Сектори обстрілу: на КСП - обслузі КМУ праворуч...., ліворуч...., з тилу.... (показує на місцевості). На ПСП (БСП) - відділенню управління праворуч ...., ліворуч...(показує на місцевості). На підступах до КСП з боку противника батарея готує загороджувальний вогонь. Правий край ЗгВ ...., лівий край.... (показує на місцевості).

5 Сигнали сповіщення про застосування противником ЗМУ - раніше встановлені. Про напад наземного противника – „Танки”, про напад повітряного противника – „Повітря”. Черговому радіотелефоністу про напад противника негайно доповісти командиру дивізіону.

6 З наступом темного часу доби і в інших умовах обмеженої видимості виставити вартового в окопі праворуч від КСП (СП). При відбитті нападу противника використовувати освітлення місцевості з КСП 5 мр і власними ракетами освітлювати підступи до КСП (СП). Пропуск з 21.00 – „Маузер”. Відгук – „Маріуполь”.