Додаток И

Розпорядження командира взводу управління

на підготовку КСП (СП) до роботи вночі

(варіант)

Схема

1 Додаткові відомості про противника.

2 Вказівки з підготовки КМУ, освітлення, приладів і КСП (СП) до роботи вночі.

3 Місця світлових орієнтирів. Нічні орієнтири.

4 Способи використання приладів нічного спостереження.

5 Порядок застосування приладів нічного спостереження.

6 Час готовності до роботи вночі.

 

Приклад

1 Противник у ході бойових дій вночі широко застосовує прилади нічного спостереження, а також засоби освітлення та осліплення.

2 Командиру відділення управління і старшому топогеодезисту перевірити справність і роботу світлових орієнтирів, засобів освітлення приладів, а також приладів нічного спостереження КМУ. Командиру відділення управління підготувати робоче місце командира батареї для роботи вночі.

3 З настанням темряви виставити світлові орієнтири у напрямку ор.41 – ор.44. Нічні орієнтири: окреме дерево на полі рівному - ор.1; тригопункт на висоті „Далека” - ор.2. Командиру відділення управління і старшому топогеодезисту перевірити орієнтування приладів і записати відмітки за світловими і нічними орієнтирами.

4 Цілевказання вночі від світлових і нічних орієнтирів за відліком приладів.

5 Розвідку і засічку цілей вести за допомогою всіх оптичних приладів, оснащених підсвіткою, ПНС. Дальність до цілей, демаскуючих себе блиском і звуком, визначати за допомогою секундоміра. Рубежі, які досягнуті нашими загальновійськовими підрозділами, позначаються пуском ракет жовтого кольору. Проходи у мінних полях і дротових загородженнях позначаються покажчиками, що світяться.

6 Готовність КСП (СП) до роботи – о 18.00 сьогодні.