Додаток Л

Бойовий наказ командира взводу управління

на марш

(варіант)

Схема

1 Відомості про противника і можливі рубежі зустрічі з ним.

2 Завдання загальновійськового підрозділу.

3 Завдання батареї: місце в похідному порядку загальновійськового підрозділу, маршрут руху, вихідний пункт, пункти регулювання і час їх проходження, швидкість руху, місця привалів, район ВП, місце КСП, час прибуття.

4 Після слова “Наказую”: завдання взводу (відділенню управління та обслузі КМУ), шикування колони, дистанція між машинами, а при здійсненні маршу в передбаченні вступу в бій з ходу - порядок розгортання, намічені райони ВП і КСП. Час готовності до маршу.

5 Сигнали сповіщення та управління.

6 Своє місце і заступника.

 

Приклад

1 Противник підрозділами 1 мпб 2 мбр займає підготовлену оборону з переднім краєм хутір „Малий”, ор.41, узлісся лісу „Темний” і далі на південний захід. Його авіація групами по 5-6 літаків наносять удари по військах, що висуваються. У попередніх боях противник застосовував ЗМУ.

2 Загальновійськові підрозділи у складі 10 омбр готуються до наступу з ходу.

3 2 батарея додана 4 мр 2/10 омбр. У похідному порядку 2/10 омбр батарея слідує за 4 мр за маршрутом МИКОЛАЇВКА, ЖУРАВЛИНЕ, ВІКТОРІВКА і до 22.00 сьогодні зосереджується за 2 км на захід від ВІКТОРІВКИ з подальшим розгортанням батареї в бойовий порядок. Вихідний пункт - перехрестя доріг за 3 км на схід від МИКОЛАЇВКИ. Час його проходження - 16.00. Протяжність маршруту - 200 км. Швидкість руху - 30 км/год. Привал тривалістю 50 хв. за 5 км на захід від ЖУРАВЛИНОГО. ВП - 2 км на захід від ВІКТОРІВКИ. КСП - висота безіменна за 5 км на захід від ВІКТОРІВКИ.

4 Н а к а з у ю:

– для вибору місця і розгортання КСП (СП) та організації розвідки відділенню управління рухатися на машині ГАЗ-66 за БМП командира 4 мр . КМУ 1В14 слідує в голові колони батареї. При зустрічі 4 мр з противником відділення управління вибирає місце і розгортає КСП поруч із КСП 4 мр.

Командирам відділень перевірити заправлення машин, світломаскувальні пристрої, запаси води, мастильних матеріалів, боєприпасів, засобів захисту, продовольства. Призначити спостерігачів. Готовність до маршу - о 15.00.

5 Сигнали управління і сповіщення - раніше

встановлені.

6 Я рухаюся в машині ГАЗ-66. Мій заступник – командир відділення управління.