ВИСНОВКИ

1. Установи Пенсійного фонду України є контролюючими органами щодо внесків до Пенсійного фонду України, які мають право здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

2. Установи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є контролюючими органами щодо внесків до Фонду, які мають право здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати збору на обов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності.

3. Установи Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття є контролюючими органами щодо внесків до Фонду, які мають право здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати збору на обов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

4. Установи Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, є контролюючими органами щодо внесків до Фонду, які мають право здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати збору на обов'язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

Запитання для самоконтролю

1. Права та обов’язки Пенсійного фонду України під час здійснення податкових перевірок.

2. Права та обов’язки Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності під час здійснення податкових перевірок.

3. Права та обов’язки Фонду соціального страхування на випадок безробіття під час здійснення податкових перевірок.

4. Права та обов’язки Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань під час здійснення податкових перевірок.