10.2.3 Перевірка роботи досилача

 

1. Відкрити вручну затвор.

2. Включити живлення досилача, установивши автомати захисту Впр1 і Впр2 на блоку управління, і вимикач живлення на щитку досилача гаубиці в положення "ВКЛ" - досилач повинен вийти на лінію заряджання.

3. Відкинути вручну носок лотка досилача та виключити живлення досилача, установивши тумблер "В1 у положення "ВИКЛЮЧЕНО".

4. Установити ручку на квадрат черв’яка редуктора механізму досилання і, обертаючи ручку, завести ланцюг досилача в камору приблизно на 200 мм, зняти ручку.

5. Включити живлення досилача, установити тумблер "В1" у положення "ВКЛЮЧЕНО" і натиснути кнопку КН1 "ДОСИЛКА" на пульті управління; при справному механізмі і електрообладнанні ланцюг досилача повинен піти вперед і на реверс.

6. Закрити затвор, натиснувши ручкою на ручку скидача; механізм досилання повинен опускатися в нижнє положення та застопоритися.

7. Установити важіль блокування в переднє положення, при цьому на відповідних щитках самохідної гаубиці і на пульті повинні загорітися сигнальні лампи "ГОТОВ".

8. Натиснути на спусковий важіль або кнопку на рукоятці махо-вика підйомного механізму. Повинен відбутися спуск ударника.