10.2.4 Перевірка роботи механізмів наведення та зрівноважувального механізму

 

Механізми повинні працювати плавно, без затримок, на всьому діапазоні кутів неведення. Якщо механізми працюють з підвищеним зусиллям, оглянути та провести чищення та змащення зубців корінної шестерені підйомного механізму та сектору люльки, поворотного механізму башти та зубчастого вінця погону башти. Якщо зусилля на маховику , підйомному механізмі більші (менше) норми, то необхідно підняти (зменшити) тиск у зрівноважувальному механізмі, угвинтивши гвинт поршня компенсатора, до вирівнювання зусилля на маховику підйомного механізму. Якщо зусилля вирівняти неможливо, то необхідно перевірити тиск повітря у зрівноважу-вальному  механізмі.

1 Перевірити роботу механізмів наведення від ручного привода:

1.1.Підняти стопор на поворотному механізмі башти та перевірити роботу поворотного механізму від ручного привода. Зусилля повинно бути не більше 9 кг.

1.2. Натиснути кнопку механізму включення електропривода на маховику підйомного механізму.

1.3. Перевірити роботу підйомного механізму (зусилля повинно бути не більше 13,5кг і однаковим при підніманні та опусканні ствола).

Якщо зусилля на маховику , підйомному механізмі більше (менше) норми, то необхідно підняти (зменшити) тиск у зрівно-важувальному механізмі, угвинтивши гвинт поршня компенсатора, до вирівнювання зусилля на маховику підйомного механізму. Якщо зусилля вирівняти неможливо, то необхідно перевірити тиск повітря у зрівноважувальному механізмі.