Універсальна штукатурка Кнауф Ротбанд (Knauf Rotband) (30 кг) в Харкові

Таке поняття, як «тепла штукатурка» стало відомим в нашій країні порівняно недавно. Універсальна штукатурка Кнауф Ротбанд (Knauf Rotband) (30 кг) в Харкові можна купити тут https://kub.kh.ua/stroitelnye-smesi/shtukaturnye-smesi/shtukaturka-knauf-rotband.

Переваги теплих штукатурок

  1. Легкість — теплі штукатурки має в 3-4 рази меншу вагу, ніж традиційні матеріали. Після затвердіння їх питома маса становить 240-360 кг / м3.
  2. Високі теплоізоляційні властивості. Для достатнього утеплення вистачає 5 см теплої штукатурки, що прирівнюється до кладки в 2 цегли.
  3. Монолітність теплих штукатурок дозволяє уникнути містків холоду, осипання та розшарування зовнішнього шару обробки. При наявності механічних пошкоджень шар такої штукатурки легко відновити.
  4. Зручність використання. Простота нанесення дозволяє працювати з цими матеріалами навіть тим, хто не має досвіду в обробних роботах. Вимагають мінімального наявності додаткового обладнання.
  5. Висока адгезія до більшості матеріалів для стін. Такі штукатурки можна наносити прямо на стінку, а при застосуванні товстого шару теплих штукатурок (більше 5 см), додатково використовують тільки ґрунтовку. Після затвердіння ці штукатурки добре прикріплюються до цеглини, бетону або натурального каменю, а деякі види мають високу адгезію навіть до керамічної плитки, скла і металу.
  6. Висока екологічність. Можна використовувати і всередині приміщення, при використанні не потрібні засоби індивідуального захисту. Важливо умова, щоб тепла штукатурка була сертифікована і від відомого виробника.
  7. Фінішна обробка. Можна використовувати в якості оздоблювального шару, оскільки теплі штукатурки довговічні, міцні, паронепроникні, їх можна фарбувати паропроникними фарбами. Фарбувати такі штукатурки навіть рекомендується, оскільки вони все випускаються білого кольору.
  8. Якщо в якості матеріалу для стін обрана тепла штукатурка на мінеральній основі, то вона має гарні властивості пожежобезпеки, а теплі штукатурки з органічним наповнювачем не підтримують горіння.

Оштукатурювання бетонних стін в квартирі є одним з найбільш складних етапів обробки приміщення. Саме тому до вибору сумішей для створення розчину слід підходити дуже уважно.

Добавить комментарий