Якщо вас цікавить за низькою ціною гіпсокартон з профілем в Черкасах

Збірка стіни з ГКЛ

Щоб побудувати стіну з цього матеріалу знадобиться спочатку спорудити основу для неї — металевий або дерев’яний каркас для гіпсокартону. Вибір матеріалу для стіни питання дуже важливе. При уявній вигоду застосування деревини, тут забудовника підстерігає чимало складнощів, пов’язаних з властивостями матеріалу:

 • необхідність антисептичної обробки кожної деталі, що допоможе позбутися від ризику розвитку гнилі або грибкових захворювань.
 • Протипожежна обробка, особливо, якщо всередині каркаса буде прокладатися прихована електропроводка, що найчастіше і відбувається.
 • Крім відпрацювання деревини, електромонтаж потрібно помістити в гнучкий гофрошланг зі спеціальних матеріалів;
 • ретельний відбір матеріалу за ознаками прямолінійності і відсутності гвинтових деформацій;
 • зміна розмірів деталей при коливаннях вологісного режиму в приміщенні, що особливо актуально для заміських будівель з періодичним відвідуванням, наслідком чого є викривлення каркаса і здуття поверхні стіни.

1457559808_mnogourovnevyy-natyazhnoy-potolok-v-gostinoy-2

Крім того напевно знадобляться кутові обрамляють профілі і, можливо, арочні. Якщо вас цікавить за низькою ціною гіпсокартон з профілем в Черкасах, то ви можете замовити його на сайті https://cherkassy.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

Каркас з метллопрофіля для стіни починається з розмітки його розташування. Вона проводиться на підлозі, а потім переноситься на стелю за допомогою схилу і малярного шнура, що забезпечить сувору вертикальність споруди.

Пристрій стіни або перегородки потрібно починати зі створення каркасу, при цьому використовуються профілі напрямні UW і стійку CW.

Кріплення деталей підстави потрібно виконувати з кроком не менше 60 см.

Вибираючи крок розташування стійок, слід пам’ятати, що розміри листа гіпсокартону кратні 600 мм, тому і стійки ставлять, орієнтуючись на цей параметр. Увага! У місці розташування двері на підлозі потрібно виконати розрив каркаса.

montazh-n

Далі порядок дій наступний:

 • з одного боку каркаса потрібно натягнути плівку парової захисту, для чого використовується поліетиленова плівка товщиною близько 200 мікрон. Її натягують на каркас і кріплять будівельним скотчем;
 • потрібно розуміти, як кріпити лист гіпсокартону. Важливо! Для виконання цієї роботи застосовуються самонарізні гвинти спеціальної конструкції.
 • Зверніть увагу на форму головки гвинта. Вона дозволяє, не руйнуючи поверхні покриття, кріпити лист урівень.
  подібним чином встановити інші деталі обшивки стіни з одного боку, виконавши виріз під дверний проріз;
 • отвори між стійками потрібно заповнити утеплювачем, який одночасно виконує роль звукозахисних пристрою. В іншому випадку подвійна порожниста стінка буде працювати як резонатор, підсилюючи звуки. Для цієї мети використовуються різні матеріали, як плитні (маніпулюють), так і рулонні, типу ізовера, влаштування утеплення більш, ніж з 2-х шарів, спричинить за собою необхідність влаштування об’ємного каркаса. Утеплення стін і пристрій звукоізоляції дозволить проживання бути досить комфортним;
 • перед тим, як обшити другу сторону каркаса, потрібно встановити другий шар парової захисту, діючи таким же чином, як і для першої сторони;
  листи гіпсокартону нашиваються поверх парозахисту гвинтами діаметром 6 або 8 мм. Їх установка проводиться з кроком не менше 250 — 300 мм. Тому виконання цієї операції вручну викруткою не представляється можливим, без шуруповерта тут не обійтися.

Добавить комментарий