Як вибрати і покласти тротуарну плитку?

Етапи самостійної укладання тротуарної плитки

— Підготовка робочої території починається з розмітки і зняття верхнього шару землі. Розмітка виконується за допомогою натягнутої мотузки на вбитих по периметру кілочках. Товщина виритого шару залежить від особливостей ґрунту і товщини підкладки. В середньому для пішохідної частини досить 20 см, а для проїжджої частини 30 см.
Заглиблення виконується з таким розрахунком, що б висота готового тротуару не перевищувала 3-4 см від рівня землі. Якщо вас цікавить по хорошей цене тротуарну плитку, то ви можете замовити її на сайті https://kub.kh.ua/dvor-i-ogorod/trotuarnaja-plitka/.

trove-promo-codes-2017-online-deals-coupon-of-the-day-cant-wait-to-get-your-hands-on-that-treasure-digital-content-home-improvement-near-me-marietta-shows-canada

— Вирівнювання грунту забезпечує легкість кладки і акуратність всього процесу. Щільну утрамбовку значно легше виконати, обробивши виділень периметр водою зі шланга.
— Облаштування піщано-гравійної підкладки для відтоку води.
Нахил від центру до боків забезпечить стікання зайвої вологи до бордюрів, облаштованим водовідведенням потоку. До того ж піщано-гравійна підкладка дозволяє рівномірно розподілити навантаження на плитку і фундамент.

— Установка бордюрів, необхідних для стримування розповзання плитки протягом тривалої експлуатації.
Якщо під тротуар готується основа глибиною 20 см, то для бордюру на пару сантиметрів глибше. Аналогічно підготовці робочої поверхні виконується підкладка щебенем і піском. У випадках пухкого грунту розумно зміцнити основу бетоном. Готовий бордюр продається в будівельних супермаркетах.

— Після повного висихання споруджується «робоча подушка» з цементу і піску (1: 3) товщиною 3-5 см.
— Укладання починається з нижньої точки рельєфу у напрямку до високої. Майстер кладе камені від себе, тупцюючи на покладеної поверхні, але категорично не на м’якому піску. Існує безліч варіантів викладення різних кольорів і фактур.

58372784

Ступінь складності визначається можливостями і здібностями: ромби, смужки, діагоналі, шахматки, геометричні малюнки.

— Перший ряд викладають під натягнутий шнур по ширині доріжці. Потім горизонталь контролюють рівнем, в середньому через 2-3 ряди.
— Кожна одиниця щільно встановлюється на своє місце і утрамбовується постукуванням гумовим молотком.

Зазор між плитками — 2-3 мм, це необхідно для проходження води.

— Кладка будь плитки закінчується затіркою швів. На тротуарі необхідно з початку засипати піском, потім, піщано-цементною сумішшю (1: 1). За допомогою щітки заповнювати щілини.
— Розпилення води по всьому тротуару до утворення калюж.
Після висихання ви стаєте власником чудової доріжки!

Важливо нагадати: в зимовий період категорично не можна зчищати лід з тротуарної плитки ломом або іншими колючими предметами. Якщо виникає необхідність використовувати Антігололеднимі засіб, то слід вибирати такі склади, які приносять мінімальної шкоди декоративного покриття.

Добавить комментарий