Як грамотно провести монтаж гіпсокартону?

Зверніть увагу!

Стандартна товщина гіпсокартонних листів може бути 6 мм, 9,5 мм або 12,5 мм. Найтонші аркуші добре піддаються згинанню по дузі, тому застосовуються для виготовлення фігурних деталей інтер’єру. Середні листи товщиною 9,5 мм мають невелику вагу, тому використовуються при зашивці стель. Для оздоблення стін я рекомендую використовувати листи товщиною 12,5 мм, оскільки велику вагу для них не є критичним, і вони мають найбільшу міцність. Якщо вас цікавить за низькою ціною гіпсокартон і профіль до нього в Херсоні, то ви можете замовити їх на сайті https://herson.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/profil-dlja-gipsokartona/.

5d20673d4aa7e52db6504fd2

Підготовка інструментів для роботи

Для виконання монтажних робіт буде потрібно звичайний набір побутових інструментів, які повинні бути в господарстві у будь-якого домашнього майстра. Нижче я приведу їх список, однак його потрібно буде підкоригувати самостійно, в залежності від того, який спосіб монтажу для вас виявиться більш підходящим.

  1. Для установки металевого каркаса знадобиться електричний перфоратор з набором бурів від 6 до 10 мм, ножівка або ножиці по металу, болгарка з відрізними дисками по металу і акумуляторний шуруповерт;
  2. Якщо ви зупинили свій вибір на дерев’яному каркасі, то для його виготовлення знадобляться такі ж інструменти, тільки замість болгарки і ножівки по металу потрібно використовувати електричну відрізну пилу або ручну ножівку по дереву;
  3. Під час кріплення гіпсокартону до несучого каркасу, знадобиться закручувати велика кількість саморізів. Щоб повністю механізувати цей процес, я рекомендую використовувати спеціальну насадку для шуруповерта, яка автоматично подає саморізи в закручуючу головку;
  4. Для бескаркасного монтажу гіпсокартону на стіну, розчин, що клеїть доведеться готувати своїми руками, безпосередньо на місці установки. Для цього знадобиться металева або пластикова ємність об’ємом 10-12 л, а також будівельний міксер або насадка на дриль для приготування сухих будівельних сумішей.

gipsokarton-4

З ручних інструментів потрібно гострий будівельний ніж зі змінними лезами, середній молоток, фігурна і плоска викрутки, а також невеликий ручний рубанок для підрізання кромки листів.

З вимірювальних інструментів знадобиться великий косинець, рулетка довжиною не менше 5 м, лазерний або рідинний будівельний рівень, будівельний шнур, мотузковий схил і тонкий маркер або олівець. Для роботи на висоті зручно використовувати звичайну побутову драбину. Її висота повинна бути такою, щоб людина могла вільно діставати до стелі своєї напівзігнутої рукою.

Добавить комментарий