Як підібрати профіль для гіпсокартону в Чернігові?

Зверніть увагу! Замість цього подовжувача можна використовувати UD-27. Для стикування деталей використовують розміри 20 см і більше. Підібрати профіль для гіпсокартону в Чернігові ви можете тут https://chernigov.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

25u0reyl28

  • з’єднувач-краб однорівневий. Поєднує елементи каркаса під кутом в 90 градусів. Вважається кріпильної системою для стельових конструкцій. Елементи закріплюють за допомогою саморізів. Також може був замінений на UD-27;
  • дворівневий з’єднувач. З його допомогою утворюють Т-образні зчленування в місці підходу до стіни;
  • підвіс із затиском і тягою. Застосовується при формуванні растрових стель. Його використання призводить до значного заниження рівня стелі. При цьому заниження може забрати цілий метр! Але на один такий підвіс може припадати до 25 кг ваги.

Розбираючись в тому, де і який тип кріплення потрібно використовувати, ви легко зможете вибрати не тільки кріпильну систему, а й металопрофілю для створення будь-яких за складністю конструкцій з гіпсокартону.

instrumen

Конструювання пристроїв

З гіпсокартону, при використанні різних типів каркасних елементів і кріпильних систем, можна без проблем зібрати будь-який пристрій. Найчастіше з гіпсокартону вирівнюють стіни, роблять монтаж стельової конструкції, а також збирають перегородки.
Розглянемо, що нам знадобитися при формуванні каркаса для перегородки.
Подібну конструкцію можна сконструювати за допомогою наступних елементів:

  • направляючі профілю. Вони виступатимуть в ролі несучих елементів;
  • стійку профілю. Застосовуються з метою посилення міцності і жорсткості будується конструкції. Крім цього з них формують ніші або полки.

Такі елементи потрібні, якщо конструкція проста і не містить в собі складних фігурних компонентів. Дуже часто за допомогою перегородок розмежовують простір на певні зони. Вони часто виконуються як декоративні елементи інтер’єру. Для їх створення необхідно застосування аркових гнучких металопрофілю, який зможуть сформувати потрібну фігуру.

Як бачимо, велика різноманітність ринку будівельних матеріалів може привнести сум’яття при покупці каркасних елементів для подальшої обшивки гіпсокартонними листами. Тому перед походом в магазин обов’язково визначитеся з тим, що вам потрібно. Це значно заощадить вам час, гроші і полегшить ваші роботи по монтажу.

Добавить комментарий