Практичні рекомендації

До стандартного передопераційного клініко-біохімічного обстеження хворих старших вікових груп з лейоміомою матки та пролапсом геніталій необхідно вводити визначення показників мікробіоценозу піхви, індексу вагінального здоров’я, визначати рН та  кольпоцитологію.

Для ліквідації урогенітальних порушень та покращення показників вагінального здоров'я у пацієнток старших вікових груп слід протягом 6 днів   отримувати місцево у піхву препарат Флуомізин, що містить 10 мг деквалінія хлорида, а потім 6 днів – Гінофлор (0,03мг естріола та лактобацили).

Гінекологічних хворих старших вікових груп, яким передує оперативне лікування, необхідно відносити до групи помірного та високого ризику виникнення тромбоемболічних та запальних ускладнень у післяопераційному періоді.

4. Для попередження тромбоемболічних та запальних ускладнень необхідно профілактично призначати всім пацієнткам перед, під час та після операції еластичну компресію нижніх кінцівок, введення у профілактичних дозах до і після операції НМГ (Фраксипарин); вводити інтраопераційно антибіотик широкого спектру дії (Сульбактамакс) та Мератин; дотримуватись принципу ранньої активації хворих.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\