Будівництво об’єктів. Профіль для укладання гіпсокартону в Дніпрі

Простий монтаж, основою якого є легкий і надійний металевий профіль — ось що приваблює покупців, які вирішили зайнятися ремонтом приміщень.

Уніфікація профільних конструкцій — головний фактор, який зробив роботу з гіпсокартоном доступною не тільки професіоналам, але домашнім умільцям. Пропоновані на ринку види профілів для гіпсокартону нечисленні. Це дозволяє легко розібратися з призначенням кожного елемента перед початком роботи. Замовити за хорошою ціною профіль для гіпсокартону в Дніпрі ви можете сьогодні https://dnepr.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/profil-dlja-gipsokartona/.

В основі різноманітних за формою і розміром гіпсокартонних конструкцій знаходяться три види профілів:

Перший вид застосовується для обшивки окремих площин (стін, стель). Стіновий профіль має підвищену жорсткість. Він використовується в якості несучого каркаса міжкімнатних перегородок, обшивають ГКЛ. Призначення арочного профілю зрозуміло з його назви.

Профілі для обшивки стель і стін

Розглядаючи види та характеристики гіпсокартону, потрібно докладніше зупинитися на конструктивних елементах, без яких неможливий його монтаж.

При створенні стінових і стельових конструкцій застосовують два види оцинкованих сталевих профілів — UD і CD. Побудувати криволінійну поверхню вам не вдасться без арочного профілю. Всі перераховані профільні елементи мають стандартні розміри поперечного перерізу. Відмінності між ними полягають тільки в довжині і товщині використовуваного металу.

UD — направляючий профіль для гіпсокартону. Він призначений для створення монтажної площині і ставиться по контуру майбутнього підвісної стелі або стіновий обшивки. У нього вкладається несучий профіль CD. Він утворює каркас обрешітки, до якої кріплять гіпсокартон. Ширина профілю UD дорівнює 28мм, а висота — 27 мм. Довжина представлена ​​в двох варіантах: 3 і 4 метри. Товщина стінки залежить від виробника і може становити від 0,4 до 0,6 мм.

Вирішуючи питання, який профіль потрібен для гіпсокартону, в першу чергу звертайте увагу на товщину металу. Елементи з тонкої сталі (0,4 мм) можна використовувати лише для обшивки стін. Товстий метал (0,5-0,6 мм) буде надійно тримати підвісну стельову систему. CD — несучий площинний профіль. Він застосовується для формування каркаса і приймає на себе основну частину навантаження. Даний елемент конструкції відповідає за просторову жорсткість каркаса і служить основою для кріплення гіпсокартону.

Добавить комментарий