Доставка квітів Івано-Франківськ

Прогулянка від хвіртки до будинку формує враження про господарів. Якщо ви — любитель рослин і дикої природи, прохід від під’їзної дороги до дому не повинен стати швидкої пробіжкою. Викладіть доріжку зигзагами, нехай гості зможуть насолодитися прогулянкою. Заказати квiти можна тут https://buketik.if.ua/.

+380664369521 (Viber, WhatsApp)
+380964369521
+380734369521

Детально тут https://buketik24.com.ua/dostavka-kvitiv-ivano-frankivsk/.

Вайльдштейнія земляніковідная

Листя цієї рослини дуже схожі на суничні, як і квіти, але їх колір жовтий. Воно цвіте в квітні або травні, а висота становить до 20 сантиметрів. Дуже добре почуваються, коли їх багато і утворюється суцільний густий килим. Є дуже хорошим варіантом для висадки в передній частині клумби. Цей вид рослини підходить при оформленні клумб для альпінаріїв.

Яснотка зеленчуковая

Ця рослина багаторічна. Його висота сягає до 60 сантиметрів. Період цвітіння припадає на квітень-червень. Квіти є жовті колірні освіти, що знаходяться в «кишенях» верхніх листків. Краще підходять для висаджування в середній частині клумби. Яснотка — це лікарська рослина. Віддає перевагу поживний грунт і тінь або півтінь.

Недоторка

Висота рослини коливається від 15 до 60 сантиметрів, яка залежить від його виду. Період цвітіння припадає на період з літа і до самої осені. Квітами створюється красивий щільний килим. Дуже любить сонце. Коли будете поливати клумбу, будьте обережні, щоб жодним чином не зашкодили ці «недоторканні» квіти.

Які саме квіти садити на своїй клумбі, вирішити можете тільки ви. Головне, щоб вони вам подобалися!

Як оформити палісадник

Оскільки площа для красивого оформлення палісадників обмежена, вертикальні елементи дизайну — візуальні знаки оклику, що додають ефектності і не займають багато місця. Ними можуть стати іриси, екзотична трітома (кніфофія, лат.Kniphofia).

Квіти в палісаднику

Палісадник — більше ніж просто доріжка від хвіртки до будинку. Це галерея, проходячи через яку гості проходять повз оригінальних ландшафтних елементів. Вітайте гостей ароматним запахом запашних трав:

  • лілій,
  • троянд,
  • герані.

Для посилення ефекту посадіть жасмин або Вістерії. Любителі готувати можуть розпалити апетит гостей запахами:

  • шавлії,
  • чебрецю,
  • базиліка,
  • м’яти
  • і материнки.

Добавить комментарий