Закордонний паспорт жителям м. Київ

З початку року по всій Украйні розпочалося оформлення закордонних паспортів нового зразка – збіометричних, з електронним чипом, що містить відбитки пальців та зразок підпису. Вважається, щовласники таких паспортів в майбутньому будуть можливість відвідувати європейські країни безоформлення візи, або принаймні, її оформлення стане швидшим та дешевшим. Небажаючі надаватисвої біометричні дані, мають можливість отримати звичайний паспорт без чипу.
Спочатку центрів, що займалися видачею сучасних паспортів, було лише 30 на всю Україну, більшість з них у столиці. Де зробити закордонний паспорт жителям м. Київ? Зараз зробити закордонний паспорт жителям м. Київ можна або у районному відділенні Державної міграційної служби України(колишньому ОВІРі), або у розгалуженій мережі центрівдержавного підприємства «Документ», що працює під брендом «Паспортний сервіс». Паспорти, в незалежності від місця подачі документів, виготовляються за 20 робочих днів, прискорені — 7 робочихднів. З документів треба мати внутрішній паспорт та 2 ксерокопії всіх заповнених сторінок, карткуплатника податків (ідентифікаційний номер) та її копію, якщо раніше був закордонний паспорт, то йогооригінал. Більше ніякі папірці, крім грошей, не потрібні.
Багато юридичних та туристичних фірм пропонують свої платні послуги по оформленню закордоннихпаспортів, але Вам під силу зробили все самим. Все одно фотографуватись та здавати біометричні даніпід час подачі документів прийдеться особисто. За відгуками, в «Документі» майже по-європейському комфортно, працює багато співробітників та майже немає черги, але за послуги бажаючі оформитипаспорт змушені сплатити додатково 350 грн, такий тариф встановлено з 10 березня 2015 р. Бажаючізекономити, можуть звернутися до районних відділів ДМС, як це зробила я.

Добавить комментарий