Особливості інвестицій в нерухомість

 

Картинки по запросу Особливості інвестицій в нерухомість

Якщо в житті у людини все йде рівно, і витрачає він менше ніж отримує, у нього залишаються вільні кошти і рано чи пізно, коли сума їх накопичується пристойна, виникає питання куди їх інвестувати. Для тих хто сумнівається в доцільності інвестицій взагалі і вважає, що зберігати гроші під матрацом краще, існує один дуже простий аргумент, раз і назавжди змушує змінити свою думку, а саме — інфляція. У певний момент, просто відкладати гроші ставати не вигідно, повільно і впевнено їх зжирає інфляція, зменшуючи купівельну спроможність купюр. Будь-який поважаючий себе ділова людина скаже вам, що вільних грошей бути не повинно, вони зобов’язані працювати і інвестиції в нерухомість є досить непоганим рішенням.

Інвестиції в нерухомість відносяться до довгострокового типу додатка, тут не вийде як в операціях з цінними паперами швидко отримати більший прибуток, але з іншого боку, і ризики набагато менше і грошовий потік, усе про який можно дізнатись на сайті компанії «Cash-Flow», стане стабільніше. Cash flow це — основна інформація про грошові притоки, наукові дослідження руху грошей і не тільки.
Тому якщо ви прагнете капіталізувати вільні активи і отримувати з них дивіденди, то вкладення в нерухомість це для вас. Основними джерелами доходу при інвестиції в цей сегмент світового ринку є надходження від здачі площ в оренду, і зростання загального капіталу разом із зростанням ціни на житло. Повністю окупається придбана квартира в перебігу приблизно 15 років, потім починає приносити чистий прибуток. Однак за цей час істотно зростає і вартість майна, оберігаючи кошти від інфляції та навіть кілька примножуючи їх, так як в ціні квартири ростуть швидше, ніж знецінюється валюта.

Вкладаючи в нерухомість необхідно визначитися, в ринок вторинного або первинного житла ви будете інвестувати, в земельну ділянку, площа під офіс або житло. Кожен з варіантів має свої особливості, проте про первинний ринок можна точно сказати, що він орієнтований на спекулянтів, так як навіть відразу після здачі будинку в експлуатацію знайти орендаря буде проблематично, а от продати квартиру куплену до початку зведення будівлі і продати подорожче після закінчення робіт , цілком реально.

Для тих хто розраховує на тривалі інвестиції вторинний ринок набагато привабливішим, так як здати площа в оренду можна практично відразу ж після придбання, таким чином окупатися вкладення почне раніше.

Добавить комментарий